Hlavní obsah

Kurz Podzim s hudbou je určený rodičům, prarodičům, učitelům a učitelkám v MŠ a průvodkyním a průvodcům předškolních dětí. Zkrátka všem, kteří chtějí do života dětí začlenit hudbu a hudební činnosti.

Koupit kurz Podzim s hudbou

  

 

  • Časová dotace kurzu je 6 týdnů.
  • Online kurz.
  • Součástí seminář jsou videa, říkanky, písničky, hry, noty.

Co se v kurzu dozvíte a naučíte?

JAK SI S HUDBOU HRÁT?

Seznámím vás s řadou hudebních her, které rozvíjí nejen hudební dovednosti předškolních dětí, ale mají také vliv na rozvoj mnoha dalších dovedností, například komunikačních a pohybových.

JAK PRACOVAT S RYTMEM U MALÝCH DĚTÍ?

Zjistíte, jak to mají malé děti s rytmem a jak rozvíjet jejich cit pro rytmus. Rytmus v životě dítěte ovlivňuje mnoho oblastí, včetně komunikace a hraje důležitou roli i při zvládání trivia ve škole.

JAK ROZVÍJET ZPĚV U PŘEDŠKOLÁKŮ?

Povíme si o tom, jak a proč zpívat s dětmi. Není to nijak složité, ale je dobré vědět, co dětským hláskům dělá dobře a co jim naopak může škodit. Je to podobné, jako kdybyste drželi při malování pastelku například sevřenou pěstí. Děti by se od vás učily nápodobou nesprávný úchop.

JAK SOUVISÍ POHYB S HUDBOU U DĚTÍ?

Malé děti prožívají hudbu celým tělem a proto věnuji v kurzu jeden modul hudbě a pohybu

JAK VŠE PROPOJIT S POHÁDKOVÝM PŘÍBĚHEM?

Děti milují pohádky a některé hudební aktivity se dají velmi lehce začlenit do příběhu. Ukážeme si, jak na to.

Ještě více informací o kurzu Podzim s hudbou

V případě zájmu se mi ozvěte na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.