Hlavní obsah

Objednávka eBooku Rozvíjíme hudebnost u předškoláků

Děkuji za Váš zájem o eBook Rozvíjíme hudebnost u předškoláků. Dozvíte se v něm, jak a proč si s dětmi začít hrát s hudbou. Seznámím Vás s řadou hudebních her a cvičení a ukážu Vám, jak je přirozeně použít v pohádce.

sleva 21%

Níže zadejte kód RHUPBONUSY a získejte slevu 21%.

Ušetříte přes 100 Kč.
Vyplňte prosím pečlivě Vaše údaje

Platební bránu zajišťuje

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: +420 228 224 267

Pokud máte k eBooku jakýkoli dotaz, napište mi na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Veru z Hudebniště
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Helena

Helena

Milá Veru,
Váš e-book jsem přečetla doslova jedním dechem. Je skvěle napsaný a obsahuje tolik nápadů a videí, jak včlenit do každodenního života rodiny s dětmi hudbu, že mě to naprosto nadchlo. Líbí se mi, že v e-booku je mnoho praktických ukázek, které lze ihned s dětmi vyzkoušet, lze se k nim vracet. Tuto knihu vřele doporučuji. Helena *******

Jitka

Jsem moc ráda, že jsem objevila Hudebniště! Veronika Pazderková je odbornice na hudbu. V tomto eBooku nastiňuje teorii, ale hlavně přináší mnoho praktických tipů, jak rozvíjet hudebnost (nejen) u předškoláků. Očekávala jsem nějaká složitá hudební cvičení, o to víc mě překvapilo, že hudebnost můžeme s dětmi rozvíjet při naprosto přirozených každodenních činnostech, při hrách, při rodinných rituálech apod. Cvičení a hry jsou detailně vysvětleny v přiložených videích, což je super! Také velmi oceňuji, že Veronika podporuje rodiče v tom, aby dětem zpívali, aby neřešili, jestli zpívají dobře či špatně, zkrátka aby zpívali, protože je to přirozená a generacemi předávaná důležitá aktivita. Chci svoje dvě malé děti vést k hudbě a díky Veronice získávám fajn návod, jak na to.

 

 

Platební brána ComGate mastercard visa