Hlavní obsah

Objednávka eBooku Rozvíjíme hudebnost u předškoláků

Děkuji za Váš zájem o eBook Rozvíjíme hudebnost u předškoláků. Dozvíte se v něm, jak a proč si s dětmi začít hrát s hudbou. Seznámím Vás s řadou hudebních her a cvičení a ukážu Vám, jak je přirozeně použít v pohádce.

 

Vyplňte prosím pečlivě Vaše údaje

Vyplňte prosím pečlivě Vaše údaje

Pokud máte k eBooku jakýkoli dotaz, napište mi na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Veru

Veru
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Helena

Helena

Milá Veru,
Váš e-book jsem přečetla doslova jedním dechem. Je skvěle napsaný a obsahuje tolik nápadů a videí, jak včlenit do každodenního života rodiny s dětmi hudbu, že mě to naprosto nadchlo. Líbí se mi, že v e-booku je mnoho praktických ukázek, které lze ihned s dětmi vyzkoušet, lze se k nim vracet. Tuto knihu vřele doporučuji. Helena *******

Jitka

Jsem moc ráda, že jsem objevila Hudebniště! Veronika Pazderková je odbornice na hudbu. V tomto eBooku nastiňuje teorii, ale hlavně přináší mnoho praktických tipů, jak rozvíjet hudebnost (nejen) u předškoláků. Očekávala jsem nějaká složitá hudební cvičení, o to víc mě překvapilo, že hudebnost můžeme s dětmi rozvíjet při naprosto přirozených každodenních činnostech, při hrách, při rodinných rituálech apod. Cvičení a hry jsou detailně vysvětleny v přiložených videích, což je super! Také velmi oceňuji, že Veronika podporuje rodiče v tom, aby dětem zpívali, aby neřešili, jestli zpívají dobře či špatně, zkrátka aby zpívali, protože je to přirozená a generacemi předávaná důležitá aktivita. Chci svoje dvě malé děti vést k hudbě a díky Veronice získávám fajn návod, jak na to.